Preşedintele PSD, Marcel Ciolacu, a declarat marţi că, la fel ca echipei de fotbal a Elveţiei, nimeni nu dă şanse social-democraţilor la moţiunea de cenzură, dar aceştia se vor bate până la ultimul vot.

"Aseară, alături de alte zeci de mii de spectatori, am văzut ce înseamnă să lupţi până în ultima clipă. Să fii epuizat, dar să crezi până la capăt în şansa ta. Ca şi Elveţiei, nimeni nu ne dă şanse azi la moţiunea de cenzură. Dar ne vom bate până la ultimul vot. Evident, contăm şi pe ratangiul de serviciu Cîţu. Hai, că se poate!", a scris Ciolacu, pe Facebook.

Integral pe Agerpres



Comentarii

Florin Biro saracul nu are creier nici macar cat o furnica

30 iunie 2021 8:23

Muie postacului Psd-ist @ion Tu imputit de postac Psd-ist @ion esti din p***a ma-ti din diaspora tu esti in tara gunoiule...eu sunt din diaspora noi care suntem afara din tara vedem ce fac securisti,comunisti ,hoti si penali Psd..asa ca mai dute in p***a ma-ti si nu mai minti si manipula gunoi de postac Psd-ist....cati din diaspora a votat cu Psd gunoiule nici 2% nu au votat din diaspora cu Psd vii tu sa minti ca voi din diaspora vedeti cum USR-PLUS distrugge tara nu tie rusine jegule sa minti in halul asta...Psd a distrus tara iei au fost in mare parte la guvernare vezi cati puscariasi are Psd si cati are USR-PLUS..

29 iunie 2021 20:07

Marcel Ciolanu noi, alias xyz, alias Lute care pute: sa nu uit sa treci pe la casieriei. Pentru postarile tale plata va fi: sex anal cu Serban Nicolae si sex oral cu Florin Ciordache. Enjoy!

29 iunie 2021 19:05

Victor Ponta, ofiter SIE, mason, homosexual noi, ti-as ejacula in anus vreo 200 de grame de sloboz cald...

29 iunie 2021 18:40

ion Tampitu' cu "posatcii bolsevici" care primesc bani de la PSD, bai, tampitule cu handicap de gr. 1 - nerecuperabil, te oftici sa afli ca, noi suntem din diaspora scolita si educata, prosperi si romani patrioti, scarbiti de adunaturile USR/PLUS cand vedem cum distrug orasele, capitala, si Tara. Dar, un dobitoc agramat si incult ca tine, cu injuraturi grobiene, ce sa priceapa.....

29 iunie 2021 18:01

noi, postacii bolșevici Postam si primim bani. Bani grei.

29 iunie 2021 16:11

Muie postacilor Psd si Psd-istilor Imputiti de postaci Psd-isti la datorie...Psd unicul partid care are postaci platiti sa atace USR-PLUS si PNL...Psd cancerul politici romanesti....Psd este un partid toxic pt tara...

29 iunie 2021 14:06

noi Votati PNL/USR/PLUS daca iubiti sobolanii, gandacii, puricii, capusele, tantarii, daca va plac gramezile de gunoi duhnind a cacat, votati pramatiile rezistace a lu' Johanis, sa va umpleti de paraziti si infectii de pe strazile unde au marasluit sleahta de rezistaci, condusi de Geaca Rosie ! Votati sleahta rezistace, ca v-a condamnat la moarte rapida sau lenta, cu finantarea PRIVATILOR - din contributiile noastre la Sanatate, sa ne coste un simplu consult 300-500 lei ! Adunatura USR/PLUS/PNL infometeaza copii, ca a sterpelit - adunatura, BANII de alocatii majorate. Adunatura lu' Johanis a sterpelit si banii de pensii - zice ca nu-i mai are. PNRR facut de prostii prostilor din "guvernul meu" este respins de UE a treia, a patra oara, caci, rezisatcii n-au prevazut bani pt irigatii si fermele romanesti. Huooo! USR/PLUS/PNL

29 iunie 2021 13:01

xyz Pramatiile USR/PLUS disperate sa nu piarda halca de putere – spitale privatizate pe mocca, Bugetul Statului jefuit de infractorii rezistaci, administratiile locale praduite si paraginite (Capitala cu psiho Nicusor Dan, cu sect.1 Clotilda, sect.2 Mihaiu), deci, pramatiile rezistace a lu’ Johanis, sunt capabile sa sacrifice siguranta si legalitatea romanilor – pe termen lung, eliminand adresele din CI-uri, numai si numai sa poata sa fraudeze pramatiile, electoral la sange, scrutinurile viitoare. Daca PNL-ce-a mai ramas din nucleul sanatos la cap, pune botul la imensa frauda clocita de pramatiile USR/PLUS, vom ajunge in Tribunal cu nenorocitii astia.

29 iunie 2021 13:00

Marcel Ciolanu Bai saracule, stii tu cati bani au psd-istii mei in Elvetia?

29 iunie 2021 12:23

Florin Biro Vai de capul tau mai amaratule! Tu te compari cu Elvetia?Si tu nici nu poti sa vorbesti nici macar o limba straina,si nici macar limba materna nu o stapanesti.

29 iunie 2021 12:19