CSA Steaua București a suferit prima înfrângere din Liga 2 sâmbătă, la Dej, unde echipa locală, Unirea, s-a impus cu 2-1.

La pauza meciului de la Dej a avut loc și un accident reprobabil, cauzat de suporterii echipei oaspete.

Politician, bătut de suporterii Stelei într-un magazin din Dej

În materialul video, făcut public de publicația locală Dejeanul.ro, se observă cum suporterii steliști intră, la pauza partidei, într-un magazin aflat în proximitatea stadionului din Dej, și merg direct la un bărbat, care stătea la coadă, pe care îl împing și încep să îl lovească direct cu pumnii, scene la care martorii au rămas fără reacție.