Fluier final pe cele trei stadioane

23:34 GOOOOOL CITY! Yaya Toure se distrează cu apărarea lui United şi înscris cu un şut la colţul lung. Este golul cu numărul 17 al ivorianului în acest sezon de Premier League

23:33 GOOOL Swansea! Galezii egalează în ultimele minute ale jocului şi o scot pe Arsenal din lupta pentru titlu

23:16 GOOOOOOOOOOOOL ARSENAL! În doar două minute se întoarce soarta jocului. Arsenal rămâne în lupta pentru titlu după golul înscris de Giroud

23:15 GOOOOL Arsenal! Londonezii revin în joc prin reuşita lui Podolski. Chiar şi aşa, echipa lui Wenger are nevoie de o victorie pentru a nu pierde contactul cu primele trei locuri

23:00 GOOOOL CITY! Edin Dzeko reuşeşte dubla şi Manchester City nu mai poate scăpa victoria de pe terenul rivalei. În cazul unei victorii, "cetăţenii" se apropie la doar trei puncte de Chelsea, având şi două meciuri în minus

AS IT STANDS at the top of the #BPL: 1 Chelsea P 31 Pts 69, 2 Man City P 29 Pts 66, 3 Liverpool P 30 Pts 65, 4 Arsenal P 31 Pts 62
— Premier League (@premierleague) March 25, 2014

22:46 Este pentru prima dată în istoria Premier League când Manchester United primeşte gol în primul minut, pe Old Trafford

22:30 Pauză pe cele trei stadioane. City conduce pe United, iar Arsenal este condusă acasă, de Swansea.